|

کشته شدن ۸ جنگجوی طالب به شمول یک قوماندان مهم آنان در لوگر

سلام تایمز

لوگر -- خامه پرس سه شنبه (۳۰ عقرب) گزارش داد که نیرو های افغان هشت جنگجوی طالب به شمول یک قوماندان ارشد آنان را در ولایت لوگر کشته اند.

دفتر مطبوعاتی این ولایت با نشر یک خبرنامه اعلان کرد که این عملیات نظامی در یک ساحه واقع بین ولسوالی برکی برک و تنگی وردک اجرا شده است.

به نقل از مقامات یک قوماندان ارشد طالبان به نام آغا گل که نیز شامل کشته شده گان است در ساحهء متذکره مشغول فعالیت های تروریستی بود.

طالبان در این رابطه اظهار نظر نکرده است.

آیا شما این مقاله را می پسندید؟

Ca mobile no 0

دیدگاه

* نشان دهندۀ فیلد اجباری است
Captcha

مرکز توجه


این عکس بتاریخ ۷ ماه گذشته گرفته شده و خانواده های عشایر قرقیز تبار را نشان می دهد که سوار بر گاومیش در دهلیز واخان در افغانستان مصروف سفر استند. عشایر قرقیز قرن ها به همراه مال های شان آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهر ها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند. امروز حدود ۱۱۰۰ نفر از آنان در «بام دنیا» -- یعنی در ساحه دوردست و کوهستانی دهلیز واخان در افغانستان گرفتار شده اند. [گوهر عباس/خبرگزاری فرانسه]

قرقیز تباران افغانستان در 'بام دنیا' گیر مانده اند

عشایر قرقیز قرن ها آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهرها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند، اما امروز تعدادی از آنها در «بام دنیا» گرفتار شده اند.

نظرسنجی

به نظر شما آیا ستراتیژی جدید و حملات هوایی ایالات متحده علیه طالبان موثر است؟

مشاهدۀ نتایج