|

گرامیداشت از روز نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان توسط رییس جمهور غنی و تقدیر از نیروهای امنیتی

سلام تایمز

کابل -- به گزارش طلوع نیوز، رئیس جمهور اشرف غنی پنجشنبه (۱۰ حوت) با تقدیر از تعهد و شجاعت نیروهای امنیتی روز نیروهای امنیتی و دفاعی ملی افغانستان را گرامی داشت.

این روز که همه ساله مصادف است با (۹ حوت) نخستین بار در سال ۱۳۹۵ برگزار گردید.

رییس جمهور غنی طی یک سخنرانی که روز پنجشنبه در کابل ایراد کرد، به منسوبین امنیتی گفت که سازمان های امنیتی کشور هماهنگی بی سابقه ای را بوجود آورده اند.

غنی گفت: «شما پسران صادق این کشور، در تضمین حراست افغانستان موفق شده اید. برادران خواهران، امروز در حراست افغانستان تردیدی وجود ندارد.»

بر اساس یک خبرنامه نشر شده از سوی ارگ ریاست جمهوری افغانستان، وی گفت: «ما در میدان جنگ و سیاست برنده استیم.»

آیا شما این مقاله را می پسندید؟

Ca mobile no 0

دیدگاه

* نشان دهندۀ فیلد اجباری است
Captcha

مرکز توجه


این عکس بتاریخ ۷ ماه گذشته گرفته شده و خانواده های عشایر قرقیز تبار را نشان می دهد که سوار بر گاومیش در دهلیز واخان در افغانستان مصروف سفر استند. عشایر قرقیز قرن ها به همراه مال های شان آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهر ها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند. امروز حدود ۱۱۰۰ نفر از آنان در «بام دنیا» -- یعنی در ساحه دوردست و کوهستانی دهلیز واخان در افغانستان گرفتار شده اند. [گوهر عباس/خبرگزاری فرانسه]

قرقیز تباران افغانستان در 'بام دنیا' گیر مانده اند

عشایر قرقیز قرن ها آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهرها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند، اما امروز تعدادی از آنها در «بام دنیا» گرفتار شده اند.

نظرسنجی

به نظر شما آیا ستراتیژی جدید و حملات هوایی ایالات متحده علیه طالبان موثر است؟

مشاهدۀ نتایج