|

کشته شدن ۷ جنگجوی داعش در ننگرهار و کاپیسا در حملات هوایی نیروهای ائتلاف

سلام تایمز

ننگرهار -- خامه پرس پنجشنبه (۱۰ حوت) گزارش داد که حملات هوایی نیروهای ائتلاف چهارشنبه (۹ حوت) به کشته شدن حد اقل عضو گروه تروریستی «دولت اسلامی» (داعش) در ولایت های ننگرهار و کاپیسا منجر شد.

قول اردوی ۲۰۱ سیلاب اردوی ملی افغانستان گفت که چهار جنگجوی داعش در یک حمله هوایی در ولسوالی اچین ولایت ننگرهار کشته شده اند.

این قول اردو افزود که در یک حملهء جداگانه در ولسوالی تگاب ولایت کاپیسا حد اقل سه عضو دیگر داعش به شمول یک قوماندان شان جان باخته اند.

به گفتهء این قول اردو، این حملات هیچ گونه تفات ملکی را به همراه نداشته اند.

آیا شما این مقاله را می پسندید؟

Ca mobile no 0

دیدگاه

* نشان دهندۀ فیلد اجباری است
Captcha

مرکز توجه


این عکس بتاریخ ۷ ماه گذشته گرفته شده و خانواده های عشایر قرقیز تبار را نشان می دهد که سوار بر گاومیش در دهلیز واخان در افغانستان مصروف سفر استند. عشایر قرقیز قرن ها به همراه مال های شان آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهر ها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند. امروز حدود ۱۱۰۰ نفر از آنان در «بام دنیا» -- یعنی در ساحه دوردست و کوهستانی دهلیز واخان در افغانستان گرفتار شده اند. [گوهر عباس/خبرگزاری فرانسه]

قرقیز تباران افغانستان در 'بام دنیا' گیر مانده اند

عشایر قرقیز قرن ها آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهرها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند، اما امروز تعدادی از آنها در «بام دنیا» گرفتار شده اند.

نظرسنجی

به نظر شما آیا ستراتیژی جدید و حملات هوایی ایالات متحده علیه طالبان موثر است؟

مشاهدۀ نتایج