|

نیروهای امنیتی یک پلان بم گذاری در خوست را خنثی کردند

سلام تایمز

کابل -- وزارت داخله افغانستان با نشر یک بیانیه گفت که نیروهای افغان سه شنبه (۱۷ حوت) یک پلان بم گذاری را در ولایت خوست خنثی کردند.

بر اساس این بیانیه پولیس ملی افغانستان در قریه زانی خیل ولسوالی اسماعیل خیل یک عملیات تصفیوی را اجرا کردند که در نتیجه یک موتر هاموی مملو از مواد منفجره را بدست آوردند.

به گفتهء این وزارت، تروریست ها قصد داشتند یک حمله مرگبار را در ولایت خوست اجرا کنند. درین ارتباط تا حال کسی بازداشت نشده است.

آیا شما این مقاله را می پسندید؟

Ca mobile no 0

دیدگاه

* نشان دهندۀ فیلد اجباری است
Captcha

مرکز توجه


این عکس بتاریخ ۷ ماه گذشته گرفته شده و خانواده های عشایر قرقیز تبار را نشان می دهد که سوار بر گاومیش در دهلیز واخان در افغانستان مصروف سفر استند. عشایر قرقیز قرن ها به همراه مال های شان آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهر ها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند. امروز حدود ۱۱۰۰ نفر از آنان در «بام دنیا» -- یعنی در ساحه دوردست و کوهستانی دهلیز واخان در افغانستان گرفتار شده اند. [گوهر عباس/خبرگزاری فرانسه]

قرقیز تباران افغانستان در 'بام دنیا' گیر مانده اند

عشایر قرقیز قرن ها آزادانه در سرتاسر آسیای مرکزی و جنوبی سفر کرده و از نهرها و کوهستان های پوشیده از برف عبور کرده اند، اما امروز تعدادی از آنها در «بام دنیا» گرفتار شده اند.

نظرسنجی

به نظر شما آیا ستراتیژی جدید و حملات هوایی ایالات متحده علیه طالبان موثر است؟

مشاهدۀ نتایج